Новини

Всеукраїнський проект «Єдина Україна»  

 

Єдина Укриїни

Тиждень європейських мов завершився Німеччиною від групи П-46 та класного керівника Ткаченко Ю.О.

Стангазета, яскрава фотозона, німецькі вірші та пісні вперемішку з ароматом печених німецьких ковбасок, картопельки та солодкого штолену не залишили байдужим нікого.

день Германіїдень Германії

Неперевершений, яскравий та смачний День Греції та грецької мови від групи ТО-18 та класного керівника Момотливої С.Л.

При вході до коледжу нас зустрічала красуня Греція зі своїм помічником....... на перервах дегустація оливок, сиру "Фета"..... яскрава фотозона, вікторина....... грецькі музичні мотиви та шум моря з історіями про богів, цікаву історію Греції та культуру

Дякуємо студентам та класному керівнику за сьогоднішні емоції.

ГреціяГреціяГреція

День Польщі та польської мови від групи ГО-37/23 та класного керівника Макарової Т.І. сьогодні подарував нам незабутні враження.

Польські пісні, печиво "Люблю Польщу", кольорова велика перерва, лотерея та інші цікавинки зробили наш день червоно-білим.

Польща

 

Польща

День Франції та французької мови сьогодні організовувала група 9ВХП-27/23 та класний керівник Подолян Р.П. Починався день з французької "Марсельєзи", а при вході до коледжу викладачів та студентів вітав на "мові кохання" заступника старости Андрій.

НА перервах лунали пісні Ванесси Параді, Інділи, Барбари Праві та багатьох інших. І на завершення можна було отримати солодкий подарунок за участь у вікторині "Що я знаю про Францію?"

день Франції

 

З 2001 року 26 вересня щорічно відзначається Європейськи день мов. Ми цьогоріч вирішили долучитися до святкування тижнем мовЗображення видалено.,

Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина

німецький філософ і письменник
Йоганн Вольфганг фон Гете

день ЄВРОПИ

Група 9РО-25/23 сьогодні знайомила нас з Італією та італійською мовою через спілкування, музичні композиції, різні цікавинки тощо.

день ЄВРОПИ

Сьогодні студенти 1 курсу групи ТО-18/23 відвідали офіс турфірми "Поїхали з нами" та прослухали лекцію про особливості та перспективи роботи в туристичному бізнесі

Дякуємо турфірмі "Поїхали з нами" та доброзичливому колективу за інформативну зустріч

твій вибіруспіх

Відбулося офіційне вручення дипломів групам 9П-40 та РО-22.

Дорогі випускники!

Вітаємо вас із закінченням коледжу! Ви пройшли надзвичайно важливий етап і сьогодні символічно прощаєтеся із студентським життям. Попереду у вас самостійний шлях, професійна нива, побудова власної сім'ї.

Ви майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Бажаємо вам оптимізму, натхнення та наполегливості!

Вітаємо класних керівників Ткаченко Юлію Олексіївну та Орт Тетяну Володимирівну з випуском.

випусквипуск

15.07.2023 відбулося відкриття Класу Безпеки та проведено Єдиний урок безпеки представниками ДСНС на теми: пожарна безпека, мінна безпека, дії під час тривоги, як поводитися з вибухонебезпечними предметами.

зустрічклас безпеки

 

Сьогодні відбулася зустріч  здобувачів освіти 1, 2 курсів з військовослужбовцями ЗСУ, що знаходяться на передовій. Зворушлива бесіда, подяка і шана кожному захисникові, чекаємо на повернення всіх живими! Слава Україні!

зустріч

Вітаємо Іванова Кирила та Кіценко Руслану з достойною участю в ІV Міжвузівській науково- практичній конференції

"АКТУАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ", яка відбулася на базі Житомирського агротехнічного фахового коледжу.

Висловлюємо вдячність викладачу Подолян Р.П. за підготовку здобувачів освіти до конференції.

Вітаємо наших студентів з достойним виступом у "Конкурсі Талантів" нашого коледжу. Креативний підхід, професійне виконання та якісна підготовка номерів дали свої результати.

успіх

успіх

 Переможці:

1 місце Кумскова Маша 9П-42 з хореографічною постановою Jazz Funk та подарунком - подушка з улюбленим співаком

Михайлов Валерій П-44 в номінації "Найкраща світлина"

Мірошниченко Тетяна 9РО-24/9ГО-36 в номінації "Вокал"

Фельзинг Зоя ГО-36 в номінації "Голос душі"

Раскова Вікторія 9П-44 в номінації "Рух світла і тіні"

Ілона Семилітко 9ВХП-25 в номінації "Вітальна листівка"

Давиденко Вікторія 9БОТ-01 в номінації "Музичний інструмент" (скрипка)

Баранова Крістіна 9П-42 в номінації "Креативність". 

успіхуспіх


успіхуспіх

успіх

 

Студенти нашого коледжу Кисса Олександра та Коноваленко Анжеліка взяли участь в онлайн-естафеті єдності до Дня Українського козацтва та Дня захисників і захисниць України "Ми - нащадки козацької слави ". 

https://youtu.be/mHfzGSJZXdY
День українського козацтва

 

Наш коледж взяв участь в онлайн-челенджі "Освіта Одещини вдячна Героям". Дякуючи викладачам та студентам коледжу, ми змогли зібрати багато смаколиків, засоби гігієни, ліки тощо. Вся допомога була направлена 35 окремій бригаді морської піхоти.

#Освіта_Одещини_вдячна_Героям

успіхонлайн-челенджі "Освіта Одещини вдячна Героям"

 

онлайн-челенджі "Освіта Одещини вдячна Героям"онлайн-челенджі "Освіта Одещини вдячна Героям"

онлайн-челенджі "Освіта Одещини вдячна Героям"онлайн-челенджі "Освіта Одещини вдячна Героям"

 

Вітаємо наших студентів Мутрук Кароліну  (Товарознавство та комерційна діяльність) та Вигурську Лідію (Оціночна діяльність) з достойним виступом на ХVІ Міжнародній науковій конференції здобувачів вищої освіти «Проблеми розвитку економіки підприємства: погляд молоді».

Висловлюємо подяку викладачам Момотливій С.Л. та Шевченко О.Ю. за професіоналізм у підготовці здобувачів освіти до конференції міжнародного рівня 

 

успіхуспіх

 

11.04.2023 студенти спеціальності 081 Право відвідали Малиновський районний суд м.Одеси, де були присутні на розгляді кримінальної справи. Після чого відбулося спілкування здобувачів освіти із суддею. Крім того, наших студентів ознайомили з роботою кримінальної, адміністративної канцелярій та канцелярії з прийому позовних заяв. Суд запрошує студентів 4-го курсу на професійну практику, а випускників - на роботу.

спеціальність Право

 

 

спеціальність Правоспеціальність Право